Szkolenia

Firma MS-IT Systemy Informatyczne organizuje kompleksowe szkolenia seminaryjno – warsztatowe, prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy szkolenia w grupach zorganizowanych: wyjazdowe jak i w ramach spotkań indywidualnych, które mogą odbywać się w siedzibie Państwa firmy.

 

Celem szkolenia jest zdobycie praktycznych umiejętności potrzebnych do samodzielnej konfiguracji podstawowych funkcjonalności dostępnych w urządzeniu FortiGate. Poznanie najczęściej spotykanych zagrożeń, jak również podstaw tworzenia i zarządzania polityką bezpieczeństwa. Dostarczenie wiedzy i nabycie praktycznych umiejętności potrzebnych do implementacji rozwiązań bezpieczeństwa, sieci o różnych topologiach i rozmiarach. Zapoznanie się z zaawansowanymi możliwościami i konfiguracją urządzeń FortiGate począwszy od wirtualnych domen, organizacji routingu, redundantnych łączy do Internetu, tuneli IPSec VPN w wersji site-to-site, client-to-site, konfiguracji i zarządzania modułem IPS, konfiguracji wysokiej dostępności jak również metod diagnozowania oraz rozwiązywania problemów. Każde szkolenie kończy się certyfikacją.

AKTUALNA LISTA SZKOLEŃ:
Kompleksowa konfiguracja systemu bezpieczeństwa ochrony sieci wraz z analizą i logowaniem zdarzeń z wykorzystaniem urządzeń firmy Fortinet
Czas trwania: 3 dni
Termin szkolenia: 23.11.2022r. – 25.11.2022r.
Miejscowość: „Pensjonat Pod Tatrami”, ul. Na Brzegu 21, 34-424 Szaflary
Koszt: 3500 zł netto /os.
Ilość miejsc: 11
Wolne miejsca: 0

Pobierz agende         Zapisz się