Kariera

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? 
Pragniesz rozpocząć karierę w IT?

MS-IT Systemy Informatyczne rekrutuje! Bezpieczeństwo to misja, którą realizujemy od początku istnienia naszej działalności


Dlaczego MS-IT Systemy Informatyczne? Godny zaufania, wykwalifikowany i doświadczony zespół to podstawa. Sprawdź, czy do nas pasujesz!

Rozwój jako priorytet

Nasz zespół to specjaliści o wysokich kwalifikacjach i wszechstronnej wiedzy. Można czerpać od nich pełnymi garściami, dzięki czemu wspólnie pracujemy na zawodowy rozwój.

Jakość i pasja

Praca z pasji pozwala nam dostarczać naszym Klientom rozwiązania najwyższej jakości. Pełne zaangażowanie w dedykowane obowiązki to dla nas oczywistość.

Odpowiedzialność i zaufanie

Odpowiedzialność za powierzone zadania pozwala nam uzyskiwać rewelacyjne efekty. Mamy pełne zaufanie do swoich działań, co ma wpływ na ich skuteczność.

Szacunek podstawą relacji

Dobra praca zespołu opiera się na wzajemnym szacunku, łatwości budowania długotrwałych relacji oraz atmosfery sprzyjającej kreatywnemu myśleniu i wspólnym działaniom.

Konsekwencja i optymizm

Konsekwencja i pozytywne nastawienie do powierzonych obowiązków to klucz do sukcesu. Angażujemy na 100% w poszukiwanie nowych rozwiązań oraz wdrażanie zmian.

Wspólny sukces

To ludzie tworzą naszą firmę, a każdy sukces jest naszym wspólnym sukcesem. Postawa każdego z nas ma wpływ na budowę wizerunki firmy jako godnego zaufania partnera w biznesie.
MS-IT Systemy Informatyczne

MS-IT Systemy
Informatyczne

Branża informatyczna ma wiele do zaoferowania. Jeżeli powyższe wartości są Tobie bliskie i chcesz spróbować swoich sił w MS-IT Systemy Informatyczne to serdecznie zapraszamy! Prześlij CV na adres  rekrutacja@ms-it.pl, dodaj kilka słów o sobie i bądź gotów na rozpoczęcie nowej przygody.