O Nas

Bezpieczeństwo to misja, którą realizujemy
od początku istnienia naszej działalności.

MS-IT Systemy Informatyczne - Twój wybór

MS-IT Systemy Informatyczne to prężnie rozwijająca się firma informatyczna z ponad 14-letnim doświadczeniem na polskim rynku IT. Długoletnie doświadczenie sprawia, że dziś doskonale wiemy, jakich rozwiązań oczekujesz i jakie jesteśmy w stanie dostarczyć. Współpracujemy z polskimi firmami oraz instytucjami publicznymi. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia i każdego klienta, szczegółową analizę potrzeb i oczekiwań, a także pełne wsparcie techniczne na dowolnym etapie realizacji.


Jakość i zaangażowanie drogą do rozwoju

Jakość i zaangażowanie
drogą do rozwoju

Tylko pełne zaangażowanie i dostarczanie najwyższej jakości rozwiązań gwarantuje ciągły rozwój. Pracując w myśl tych zasad jesteśmy w stanie niezmiennie utrzymywać silną pozycję na rynku dostawców usług informatycznych. Doskonale wiemy, jakich użyć narzędzi i technologii, by nasi klienci mogli korzystać z płynących z nich korzyści.

Zobacz

Poznaj nasze wartości

Rozwój jako priorytet

Nasz zespół to specjaliści o wysokich kwalifikacjach i wszechstronnej wiedzy. Można czerpać od nich pełnymi garściami, dzięki czemu wspólnie pracujemy na zawodowy rozwój.

Jakość i pasja

Praca z pasji pozwala nam dostarczać naszym Klientom rozwiązania najwyższej jakości. Pełne zaangażowanie w dedykowane obowiązki to dla nas oczywistość.

Odpowiedzialność i zaufanie

Odpowiedzialność za powierzone zadania pozwala nam uzyskiwać rewelacyjne efekty. Mamy pełne zaufanie do swoich działań, co ma wpływ na ich skuteczność.

Szacunek podstawą relacji

Dobra praca zespołu opiera się na wzajemnym szacunku, łatwości budowania długotrwałych relacji oraz atmosfery sprzyjającej kreatywnemu myśleniu i wspólnym działaniom.

Konsekwencja i optymizm

Konsekwencja i pozytywne nastawienie do powierzonych obowiązków to klucz do sukcesu. Angażujemy na 100% w poszukiwanie nowych rozwiązań oraz wdrażanie zmian.

Wspólny sukces

To ludzie tworzą naszą firmę, a każdy sukces jest naszym wspólnym sukcesem. Postawa każdego z nas ma wpływ na budowę wizerunki firmy jako godnego zaufania partnera w biznesie.

Zadowolenie klienta kluczem do sukcesu

Naszym celem jest satysfakcja klienta, do której dążymy przez oferowanie i dostarczanie rozwiązań najwyższej jakości renomowanych światowych producentów. Świadczone przez nas usługi zdobywają uznanie każdego dnia, co napędza nas do dalszego działania. Podstawą długotrwałych relacji z kontrahentami jest zaufanie oraz uczciwość. Jesteśmy elastyczni i nie boimy się dialogu - wszystko po to, byś otrzymał ofertę idealnie dopasowaną do Twoich oczekiwań i potrzeb. Możesz liczyć na bezpośredni kontakt oraz klarowne sytuacje. Z pełną świadomością dostarczamy Ci najwyższej jakości rozwiązania. Zaufaj profesjonalistów. Zapraszamy do współpracy!