Key Account Manager

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie i obsługa nowych klientów
  • Utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • Identyfikacja potrzeb klientów, dobór rozwiązań
  • Sprzedaż infrastruktury IT i oprogramowania
  • Sprzedaż usług wdrożeniowych i utrzymaniowych
  • Aktywny udział w kampaniach marketingowych i sprzedażowych
  • Regularne poszerzanie wiedzy o oferowanych rozwiązaniach i produktach, w tym uzyskiwanie certyfikacji produktowych na poziomie handlowym

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży rozwiązań IT
  • Umiejętność budowania relacji z klientami i ich profesjonalnej obsługi
  • Umiejętność samodzielnej realizacji procesów sprzedażowych
  • Znajomość rynku i oferowanych rozwiązań
  • Wysoka kultura osobista
  • Prawo jazy kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjny system prowizyjny
  • Udział w ciekawych projektach sprzedażowych
  • Udział w eventach branżowych
  • Bogatą bazę klientów
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Narzędzia pracy (CRM, laptop i telefon służbowy)

Formularz aplikacji

Wprowadź imię i nazwisko
Podaj poprawny adres email
Podaj swój numer telefonu
Pole Miasto jest wymagane
Dodaj załączniki
Pole Dodatkowe_informacje jest wymagane